Son Paylaşılanlar

Yeni İddaa Siteleri

yeni bahis siteleri

İddaa sitelerini tanıttığımız sitemizde bugün yeni iddaa sitelerinden bahsedeceğiz. Şu an ülkemizdeki durum iddaa sektörü olarak çok karışık. Bizler şu an ülkemizde yaşayan yani Türkiye’de yaşayan kullanıcılarımız için hizmet vermeyi kestik. Sadece yurt dışındaki Türk kullanıcılar için hizmet vermekteyiz. Çünkü yasal olarak bazı sorumluluklar almak zorunda kalabiliyoruz.

Gelelim yeni iddaa sitelerine. İddaa siteleri her gün artıyor. Bu sebeple şu an en çok talep gören siteleri sizlerle paylaşacağız. Peki bu sitelerin içinden en yenileri hangisi? Bunun yanında en güvenilir olanları hangisi? Şimdi bir göz atalım. En yeniden en eskiye doğru gidelim. Şu an için en yeni iddaa sitemiz rivalo.com sitesidir. Daha bu yıl faaliyete geçen sitemiz iddaa severler için vazgeçilmezdir. Bunun dışında betsbet sitesi şimdiki adıyla betsbet303.com sitesi en popüler ve en yeni iddaa siteleri içinde ikinci sıradadır. Üçüncü sıramızda ise betyap.com şu anki adıyla betyap724.com sitesi var. Bu sitemiz de şu an kaliteli bir hizmet vermektedir. Tabi bunların bazılarının isimleri kapandı veya değişti. Buna da dikkat etmek lazım.

Çünkü iddaa piyasasında bir çok yeni şirket ortaya çıkıyor. Bunların bazıları yeni açılan niteliği taşımasına rağmen popüler olamadan gidip yanlış şeyler yapıyorlar. Mesela bazıları bir çok kişiyi dolandırdı. O kadar çok olumlu şey yapmalarına rağmen sonradan kaybetmiş oldular. Burada yenileri verdik size belki ama eskileri de es geçmeyin. Sonuçta köklü olmak daha iyidir. İsim bir kere karalandıysa gerisi de olumsuz şekilde devam eder. Size isim olarak verdiğimiz yerler bu zamanın en iyileridir. Liste de aşağıda zaten. Bence bunları kesinlikle gözden geçirin. Hepsinde verilen bonuslar tamdır ve yalansızdır. Güvenilirdir ve lisanslıdır. Bunlar en çok dikkat edilmesi gereken özellikler olduğu için söylüyorum.

Söylediğim gibi yeni iddaa sitelerini aşağıda sizler için paylaşıyoruz. Bu siteler güvenilir ve kaliteli hizmet veren sitelerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*